Display #
Title Author Hits
Adenoids Trajtimi adenoids metoda popullore admin 117
Arthritis Arthritis Mjekimi mjetet juridike popullore admin 275
Dëshironi të humbni peshë admin 162
Elb në trajtimin e syrit admin 116
Faringjit metoda tradicionale e trajtimit admin 93
Fibroids mitrës metodat e trajtimit tradicionale admin 133
Get shpëtoj e dhimbje koke admin 119
Gjaku në urinë metodat tradicionale të trajtimit admin 145
Hani - çfarë dhe si për të ngrënë admin 145
Historia e mjekësisë tradicionale admin 270
Infarkt miokardi metodat tradicionale të trajtimit admin 189
Kariesit trajtim për Popullit admin 115
Kollë metodat Trajtimi tradicionale admin 300
Kujdesi për lëkurë të thatë admin 169
Lodhje dhe lodhje metodat tradicionale admin 171
Maska fytyrë Natyrore admin 138
Metodat Bariatric tradicionale admin 182
Metodat Cystitis Trajtimi popullore admin 144
Metodat dhimbje koke Mjekimi popullore admin 1074
Metodat Diarre Trajtimi popullore admin 145
Metodat diskinezi tradicionale të trajtimit admin 135
Metodat dizenteri tradicionale të trajtimit admin 154
Metodat e emfizemë Trajtimi popullore admin 146
Metodat e Hipertensionit Trajtimi popullore admin 154
Metodat e Insomnia Trajtimi popullore admin 184
Metodat e puçrra fytyre Mjekimi popullore admin 479
Metodat e trajtimit akut bronkit tradicionale admin 212
Metodat e trajtimit sëmundje Sechokamyana tradicionale admin 168
Metodat e zorrëve gjakderdhje tradicionale të trajtimit admin 150
Metodat epilepsi Trajtimi popullore admin 158
Metodat Face Care tradicionale admin 144
Metodat fryrje Trajtimi popullore admin 161
Metodat Heart trajtimit dështim tradicionale admin 143
Metodat popullore Trajtimi Diabetes admin 292
Metodat popullore Trajtimi impotencë admin 452
Metodat popullore Trajtimi Osteoporozën admin 132
Metodat popullore Trajtimi Stroke admin 118
Metodat popullore trajtimit angina admin 153
Metodat prostatitis Trajtimi popullore admin 152
Metodat reumatizmi tradicionale të trajtimit admin 131
Metodat tradicionale për të trajtuar abscese admin 139
Metodat tradicionale të trajtimit radiculitis admin 149
Metodat tradicionale trajtim stomatiti admin 140
Metodat trajtim goiter tradicionale admin 166
Metodat trajtim Hysteria tradicionale admin 147
Mjekimi Metodat popullore sëmundje zhovchnokamyanoyi admin 130
Mjekimi Metodat tradicionale dhimbje dhëmbi admin 227
Mjekimi shtrihen lidhjes mjetet juridike popullore admin 120
Mjetet juridike Hemofilia Mjekimi popullore admin 203
Mjetet juridike Hemorroide Mjekimi popullore admin 362
Mjetet juridike migrenë Trajtimi popullore admin 149
Mjetet juridike osteomielit Trajtimi popullore admin 112
Mjetet juridike popullore hemorragji pulmonar admin 141
Mjetet juridike ulçerë të vogla në gojë AFL Trajtimi popullore admin 130
Mjetet kundër zbokth Si të shpëtoj zbokth admin 155
Ndihma e parë për zalisur admin 155
Pastrimin e trupit - metodat tradicionale admin 141
Sëmundjet e pasme admin 96
Shërimi pronat e banjot admin 99
Shkaqet e Sëmundjeve admin 158
Shtojcave ushqimore, aditivëve, ngjyra admin 147
Si për të kuruar dhimbje të fytit admin 154
Si të shpëtoj nga çanta nën sytë admin 128
Spote pigment - Freckles shpëtoj të mjeteve juridike Freckles popullore admin 150
Supplements Miti apo shans për të mbijetuar admin 154
Të përzier dhe të vjella metodat tradicionale e trajtimit admin 194
Thrombophlebitis metoda tradicionale e trajtimit admin 146
Trajtim alergji admin 240
Trajtim Fruthi për Popullit admin 129
Trajtim Pneumonia për Popullit admin 202
Trajtim TB për Popullit admin 205
Trajtimi i aritmisë metodat tradicionale admin 314
Trajtimi i metodave dhimbje mesi tradicionale admin 174
Trajtimi i metodave difteria tradicionale admin 134
Trajtimi i metodave ftohjet popullore admin 235
Trajtimi i metodave hernie tradicionale admin 145
Trajtimi i metodave kolit tradicionale admin 148
Trajtimi i metodave marramendje marramendje tradicionale admin 353
Trajtimi i metodave mioziti tradicionale admin 260
Trajtimi i metodave neuroses popullore admin 151
Trajtimi i metodave pectoris tradicionale admin 121
Trajtimi i metodave popullore astmës admin 155
Trajtimi i metodave popullore depresionit admin 429
Trajtimi i metodave popullore pezmatim i fytit admin 146
Trajtimi i metodave popullore urth admin 139
Trajtimi i metodave të gripit tradicionale admin 179
Trajtimi i metodave të mbajtjes urinar tradicionale admin 229
Trajtimi i metodave tradicionale pertusis admin 145
Trajtimi i metodave tradicionale verdhëz admin 169
Trajtimi i metodave worms popullore admin 273
Trajtimi i mjeteve juridike atherosclerosis popullore admin 164
Trajtimi i mjeteve juridike drithërat popullore admin 119
Trajtimi i mjeteve juridike popullore anemi admin 195
Trajtimi i mjeteve juridike popullore gastrit admin 166
Trajtimi i mjeteve juridike popullore grykët admin 129
Trajtimi i mjeteve juridike popullore hepatiteve admin 144
Trajtimi i mjeteve juridike popullore malaries admin 227
Trajtimi i mjeteve juridike popullore mastitë admin 128
Trajtimi i mjeteve juridike popullore pancreatitis admin 133
Trajtimi i mjeteve juridike popullore sëmundjes periodontale admin 171
Trajtimi i mjeteve juridike popullore variçe admin 159
Trajtimi i mosmbajtjeje urinar zaobamy popullore admin 136
Trajtimi i ulcerat deje metodat tradicionale admin 135
Trajtimi i ulçerë stomakut admin 144
Vitaminat dhe rëndësia e tyre admin 130