Maska fytyrë Natyrore


Pranvera më në fund erdhi në vete. Ne duhet të mendojmë për veten tuaj! Koha nuk është aq shumë fytyra schobsterty me shenjat e lodhjes dhe të shpëtoj prej rrudhave gjobë. RADYTSIYNI kosmetychnipro­Problemet e kësaj periudhe janë të njohura për secilin prej nesh: e thatë, znevod­notin vidchuttyastyahnutosti lëkurës, në­java scars puçrra fytyre dhe më shumë. Në për­rotbu me këto symp pakëndshme­tomamymozhut e lehtë për t'u bashkuar dhe ujit­njëjtën kohë maska ​​lira pranverë për të ndihmuar shkiristaty ushtar i ri të marrë një pjesë të vitaminave, vetëm sytë pomolodshaty. Le të marrin një sy uholodyl­pseudonimi dhe maska ​​për përdorimin e­ucts që nutritionists rekomenduyutsame në këtë sezon. Universal maskoyudlya çdo lloj të lëkurës është një përzierje e 1 lugë. Nga të kutive­ing lëng aloe, 1 lugë. lugë yayechnohozhovtka dhe 1 tbsp. salcë kosi. Në­vënë maskë, prisni derisa ajo thahet përmes 20 minuta. pije me ujë të ngrohtë. Kjo maskë trëndafila­stroking lëkurën tuaj, të përmirësuar koliroblychchya. Po aq efektive për gratë me lëkurë të ndjeshme është një tjetër alternativë: 50g copëtuar lakër të freskët, 3 h kile djathë Spoon 1 h Lymonnohosoku lugë, shtoni 1 lugë e mjaltë.... Të gjitha përzierje dhe të aplikoni këtë pastë në fytyrën tuaj për 15 minuta. Në mozhnaporekomenduvaty natës një maskë, mollë hekura, derdh qumështin dhe ziej deri nezm'yak­nr. Kur paste është gati, ri­e vënë atë në një kavanoz dhe përzierje me salcë kosi dohustyny ​​osno gatshme­tion për maska: 3 pjesët e bardhë thellë­HN, 1,5 pjesët talk. Aplikoni masa­ment në fytyrë. Pas 15 min. maskë shpëlarje me ujë të ftohtë shtuar­shek të neyibud ndonjë lëng frutash. Për të qenë të sigurt, efekti i maskave - mbresëlënëse! Perime Mask 2 tbsp. lugë lëng lakër turshi proteina përzierje zyayechnym dhe 1 tbsp. lugë miell. ACT­chatkuprotrit përballen me ndonjë locion, aplikoni maskë në për 30 minuta. Copa Top mozhnapoklasty ohir­kA. Pastaj pije me ujë të ngrohtë.