Si për të fshehur barkun tuaj


Abdomen është vendi më i prekshëm dhe i popullarizuar ku yndyrë akumuluar lehtë. Oh, sa shumë probleme ajo i jep gratë! Belly Round, rrudhat në anët, pa bel, të gjitha këto probleme nuk janë të dukshme nga i zgjedhur në mënyrë korrekte nga ana e stilit dhe ngjyra e veshjeve.

Thalia në vend dhe figura si çdo gjë, por kjo pre e tërë disponimin e stomakut. Mënyrë jetese i ulur dhe overeating shkaktojë barkun e rrumbullakët banale. duke përdorur ushtrime të veçanta, dietat, ka edhe më të veçantë. Ju mund të, natyrisht, duke përdorur veshje për të fshehur këtë mangësi.

Vishen kat do të ndihmojë që të ndiheni rehat dhe shumë tërheqës. Ngjyra të ndritshme me një model të madh do të rregullojë formë. Bluza me erë ideal.


Diagonale shikimi ngushtuar figura të synuar, vëmendja e të tjerëve do të nuk drejtohet në stomak dhe gjoks. Dresses bustier, veshje strapless. Simbol i hijeshi dhe tundim, është të gjitha gratë, më e rëndësishmja zgjidhni variacionin e duhur.

Dresses Zi fsheh plotësinë shtesë dhe plotësinë bolero fsheh duart. Evening fustan koktej, sikur projektuar posaçërisht për vajzat e plotë magjike. Shifër është e vështirë, nuk bel shumë e dukshme, bark por u rrit përsëri për të fajësuar jetese i ulur. High-ngushtuara dresses ideale për të dashuruar e stilin femërore.

Rrip i hollë nën bel zimituye gjirit. Membranë për të dhënë të plotë fitore të fitojë.

Ansambli i errët ngjyrë tunikë dhe pantallona të bardha tërheq siluetë dhe heq fokusin nga bel. Laps prirje pantallona të gjera për të gjitha rastet dhe në të gjitha kohët. Ju mund të veshin me ndonjë gjë.

Formësimin brendshme femrash, pantallona bel me bel të lartë shumë efikase dhe të shpejtë të qetë nga bark, duke e bërë një siluetë të qetë. Por ajo mund të kryejë jo më shumë se 6 orë në ditë. Rroba të bukura, fshehur plotësinë është vetëm një shtojcë në një mënyrë jetese të shëndetshme.

Ndiqni, lëvizin më shumë dhe më shpesh buzëqeshje!.